Home Lifestyle Ako zapôsobiť na partnerku? Vyneste ju do nebies

Ako zapôsobiť na partnerku? Vyneste ju do nebies

by slovakmag
Ako zapôsobiť na partnerku? Vyneste ju do nebies

Bojovať o srdce výnimočnej ženy vyžaduje kreativitu a odvahu. Viete, že vaša vyvolená mala pred vami priateľa a túžite si vzťah poistiť? Začnite tým, že spolu zažijete dobrodružstvá alebo okamihy, na ktoré obaja zaručene nezabudnete. Blížiace sa výročie zoznámenia je príležitosťou ukázať vašu originalitu. Tento rok nepozvite partnerku do reštaurácie, ale rovno do nebies.

Darčeky pre dvoch utužujú vzťahy

Darčeky pre dvoch vo forme zážitkov sú cestou k upevneniu a utuženiu vzťahov. Dobrá večera je tiež formou zážitku, ale dobré jedlo sa strávi. Čo sa nikdy nestrávi sú mierne adrenalínové zážitky. Neobávajte sa, že partnerku vystrašíte. Iste dokážete odhadnúť, kde sú jej hranice, čo má rada a z čoho sa poteší. Kúpiť darček pre dvoch vo forme letu ju určite poteší až priam nadchne. Nezabudnite do lietadla zobrať šampus a jahody. Stúpanie vo vzduchu v spojení so stúpaním bubliniek do hlavy je tá pravá nezabudnuteľná kombinácia.

Pohodové letecké darčeky pre dvoch

Romantické chvíle zažijete počas vyhliadkových letov. Vyhliadkové lety sa organizujú po celom Slovensku v rôznych typoch lietadiel. Súkromie a pohodlie budete mať v malom lietadle, v ktorom okrem vás bude len pilot. Vo dvoch sa dá letieť aj vrtuľníkom, ktorý má oproti lietadlu výhodu nižšieho letu. Viac si užijete pohľady z výšky. Let vrtuľníkom je tiež pomalší. Ak vaša partnerka nemá rada rýchlosť, zvoľte vrtuľník. Ešte pomalší je let balónom. Hľadáte spôsob, ako požiadať vyvolenú o ruku? Let balónom je ideálny. A nielen z dôvodu, že partnerka nebude mať šancu utiecť. Z vtáčej perspektívy vyzerá odlišne nielen svet, ale tiež pohľad do svojho vnútra. V prípade, že priateľku ešte veľmi dobre nepoznáte a neviete či má rada lietanie, alternatívou letu je letecký simulátor. V simulátore sa obaja zabavíte a vyskúšate si, aký pocit je mať lietadlo vo svojich rukách.

Adrenalínové letecké darčeky pre dvoch

Ste vy i partnerka tak trochu blázni a stále sa snažíte prekonávať limity? Kúpte k výročiu adrenalínový letecký darček pre dvoch. Napríklad zážitkový let rogalom. Letieť v otvorenom priestore je diametrálne odlišné ako lietanie v kabíne. Je jasné, že v rogale nebudete spolu, ale simultánne poletíte v dvoch rogalách a pocity budete zdielať cez mikrofón. Neviete či má priateľka vo vás dôveru? Dôveru preveríte počas pilotovania lietadla na skúšku. Tešte sa na prekvapenie v očiach vašej milovanej, keď uvidí, že lietadlo pilotujete vy. Vašu bezpečnosť počas letu stráži skúsený pilot, ktorý dokáže kedykoľvek prevziať lietadlo a priviesť vás na zem.

 

 

You may also like