Home Nenechajte svoju fasádu zostarnúť

Nenechajte svoju fasádu zostarnúť

by slovakmag
Nenechajte svoju fasádu zostarnúť

Kedysi najkrajšia v chotári, dnes zahalená to tmavého povlaku. Hovoríme (možno aj) o vašej fasáde. Vonkajší plášť domu totiž znečisteniu nepredíde. Či sa to však stane po piatich rokoch alebo desiatich, závisí od viacerých aspektov. Čo robiť, keď je fasáda vášho rodinného domu špinavá? Predsa ju dať vyčistiť!

Ako na čistenie fasády? 

V prvom rade by ste mali vedieť, kedy je dobré objednať si čistenie fasády rodinného domu. Ak je z väčšiny už pokrytá čiernym, zeleným alebo červeným povlakom, je načase zasiahnuť. Nie však svojpomocne.

Čisteniu fasád rodinných domov sa venujú profesionálne firmy, ktoré majú túto aktivitu zmáknutú. Ako si však vybrať tú správnu? Poďme sa na to pozrieť.

Pred čistením fasády - Bomba Fasáda

Pred čistením fasády – Bomba Fasáda

Typy čistenia fasády domu 

Väčšina firiem používa vysokotlakové čistenie. To je však už pasé. Prečo? Pretože jednak pre vás znamená skryté poplatky za vodu a elektrinu, a zároveň môže vašu fasádu poškodiť. Nehovoriac o tom, že voda je riedená s ťažkými chemickými roztokmi, ktoré škodia prírode. Existuje alternatíva? Samozrejme!

Je ňou firma Bomba Fasáda, ktorá vyvinula svoj vlastný 100 % ekologicky rozložiteľný roztok.

Zároveň prišla s unikátnou metódou čistenia fasád rodinných domov, ktorú si dala aj patentovať.

Namiesto vysokotlakových čističov totiž používa iba valčeky a štetce. Táto jednoduchá, no účinná metóda zbaví fasádu rodinného domu nečistôt a zároveň ju zakonzervuje.

Po čistení fasády - Bomba Fasáda

Po čistení fasády – Bomba Fasáda

Čo prináša ekologické čistenie fasád? 

Ak sa na fasáde vášho domu nachádzajú plesne, riasy, machy, lišajníky, prach či peľ, ekologický roztok ich z neho zmyje.

Vďaka kryštálikom soli, ktoré sa v ňom nachádzajú, vytvorí na fasáde ochrannú vrstvu proti vlhkosti. Takže penetračný náter ani nie je potrebné nanášať.

S Bomba Fasáda máte istotu, že vaša fasáda nezostarne. Firma totiž ponúka záruku až 5 rokov oproti tradičnej 2-ročnej, ktorá vyplýva zo zákona. Navyše, Bomba Fasáda čistí fasády ekologicky na celom Slovensku a dokáže vám predviesť aj bezplatnú ukážku.

Ak hľadáte firmu, ktorá nielenže ekologicky ochráni vašu fasádu pred zostarnutím, ale aj jej navráti pôvodnú krásu, už ste ju našli. Nečakajte a objednajte si služby Bomba Fasáda už dnes.