Home Dobré rady Lepšia kariéra v IT? Dajte sa na Cisco školenie

Lepšia kariéra v IT? Dajte sa na Cisco školenie

by slovakmag
Lepšia kariéra v IT? Dajte sa na Cisco školenie

Cisco ako špička na trhu blade serverov dennodenne prichádza s novinkami a aktualizáciami. Je preto prirodzené, že s nimi treba držať krok. V tom vám pomôžu rôzne Cisco školenia, ktoré vám prinesú kariérny postup.

U koho absolvovať Cisco školenie?

Momentálne je na Slovensku iba jedna inštitúcia, ktorá drží titul Cisco Learning Partner Specialized – ALEF Training. To znamená, že má oprávnenie vydávať Cisco certifikáty. S nimi získavate šancu nielen si rozšíriť vedomosti, ale posunúť sa kariérne vyššie a zarábať viac.

Cisco školenie - ALEF Training

Začnite kurzom Cisco CCNA

ALEF Training organizuje desiatky Cisco školení on-site aj hybridnou formou. Ak ste v oblasti týchto blade serverov začiatočníkom či začiatočníčkou, mali by ste svoje vzdelávanie odštartovať Cisco CCNA kurzom.

Nahliadnete nielen do počítačových sietí využívajících IPv4 a IPv6 protokol, ale aj do oblastí sieťovej bezpečnosti. Školenie Cisco CCNA vás zároveň vynikajúco pripraví aj na nadväzujúce kurzy.

Školiaca miestnosť - ALEF Training

Školiaca miestnosť – ALEF Training

 

Cisco školenie vedú profesionálni odborníci

Kurzy Cisco CCNA vám zďaleka neprinesú iba teoretické vedomosti. Certifikovaní odborníci vám totiž umožnia vyskúšať si teóriu v praxi. Máte tak šancu implementovať novonadobudnuté informácie tak, ako ich budete využívať pri bežnej práci.

Navyše, ALEF Training ponúka aj Cisco kurzy pre firmy, počas ktorých zahrnie do školenia aj technológie, s ktorými bežne pracujete. Tak už nečakajte na kariérny zázrak, zariaďte si ho sami.

 

You may also like