Home Dobré rady Domčeky pre deti do záhrady už aj na drevko

Domčeky pre deti do záhrady už aj na drevko

by slovakmag
Domčeky pre deti

Rozmýšľate nad tým, ako deťom spríjemniť čas vonku počas letných dní? Vynikajúcim doplnkom je detský záhradný domček, ktorý zabezpečí kvalitnú zábavu a dobrodružstvá, na ktoré budú deti s radosťou spomínať.

Pri spomienkach na detstvo, si väčšina ľudí pamätá, ako sa s kamarátmi hrávali vonku. Behávali po kopcoch, stavali bunkre a schovávali sa v skrýšach. Miestom, kde deti vymýšľajú podobné aktivity sa stáva detský domček v záhrade. Ide o doplnok, ktorí ocenia deti v rôznom veku. Jednoduchou montážou dokážete postaviť deťom také miesto, do ktorého sa budú vždy radi vracať.

Drevené záhradné domčeky s vybavením

Na drevko.sk nájdete záhradné domčeky s rôznym vybavením. Pokiaľ sa rozhodnete pre detský domček so šmykľavkou, máte na výber z viacerých farieb a dizajnov. Napríklad detské domčeky Loft, vynikajú svojím škandinávskym a elegantným dizajnom. Sú vyrobené z kvalitného cédrového dreva, ktoré je odolné voči poškodeniu a vonkajším poveternostným podmienkam. Toto drevo sa neštiepi, preto je pre všetky deti bezpečné.

Drevený detský domček so šmykľavkou je vybavený aj verandou či balkónom, ktorý pridá na dizajne. Deti ho môžu užívať ihneď bez akýchkoľvek ošetrení. Predajca ponúka aj detské domčeky pre deti s pieskoviskom. Tie sú obľúbené vďaka praktickému uloženiu pieskoviska, ktoré sa nachádza pod domčekom. Dieťa tak nie je vystavené priamemu slnku. Okrem výbavy si môžete vybrať farbu akou je červená, zelená, modrá či prírodná.

Detský domček do záhrady vydrží roky

Keďže detský záhradný domček nie je kúpou na mesiac, je dôležité popremýšľať nad vlastnosťami, ktorými by mal disponovať. Na prvom mieste je veľkosť. Myslite na to kde bude detský domček stáť a pre koho ho kupujete. Určite nekupujte príliš malý domček, z ktorého deti rýchlo vyrastú. Zamerajte sa na zlatú strednú cestu, ktorá bude vyhovovať deťom aj v predškolskom a školskom veku.

Materiál patrí taktiež medzi dôležité atribúty. Do popredia sa čoraz viac dostávajú drevené domčeky pre deti. Montáž je oproti plastovým domčekom komplikovanejšia, no hravo ju zvládnu 2 dospelé osoby. Drevený domček vydrží roky a je odolný voči poškodeniu.

Poslednou podmienkou je vybavenie. Okrem vyššie spomenutého vybavenia, ktoré býva v mnohých prípadoch už súčasťou domčeka (šmykľavka, rebrík, pieskovisko) je možnosťou aj to vnútorné vybavenie, ktoré zútulní celý priestor. Takým sú aj detské stoličky a sedačky, ktoré v domčeku navodia príjemný pocit a deťom poskytnú priestor napríklad na kreslenie či modelovanie.

You may also like