Home Cestovanie Spoľahnite sa na celoročné pneumatiky pre SUV od značky Hankook

Spoľahnite sa na celoročné pneumatiky pre SUV od značky Hankook

by slovakmag
Spoľahnite sa na celoročné pneumatiky pre SUV od značky Hankook

Medzi najobľúbenejšie vozidlá sa už niekoľko rokov radia SUV. Ide o bezpečné automobily, ktoré poskytujú komfortnú jazdu celej posádke aj počas jazdy do vzdialenejších miest. Preto nie je nič udivujúce, že stúpajú možnosti výberu pneumatík pre tento typ vozidiel. Ak ste majiteľom SUV, odporúčame vám vsadiť na celoročné pneumatiky Hankook Kinergy 4S2 X.

Hankook Kinergy 4S2 X ako víťaz testov časopisu Auto Bild Allrad

Celoročné pneumatiky sú večne diskutovanou témou. Nájdu si veľa priaznivcov aj odporcov. My dávame celoročným pneumatikám zelenú, ale radíme vám vsadiť na to najlepšie, čo v danom segmente nájdete. V opačnom prípade nikdy nedosiahnu vaše celoročné pneumatiky také vlastnosti ako letné alebo zimné pneumatiky. V prípade, že nebudete šetriť a hľadať najlacnejšie pneumatiky určené na celoročné jazdenie, dostanete sa k pneu, ktoré vás svojimi vlastnosťami prekvapia. Podobne prekvapili celoročné pneumatiky Kinergy 4S2 X aj odbornú porotu z časopisu Auto Bild Allrad. Podľa uvedeného časopisu sa môžete na vozovke stretnúť s SUV vozidlami veľmi často, konkrétne ide o 20 % podiel zo všetkých osobných automobilov. Z uvedeného dôvodu sa výrobcovia pneumatík snažia na trh prichádzať s novinkami pre tento typ vozidla. Firma Hankook investovala do inovatívnych celoročných pneumatík pre SUV a vyplatilo sa jej to na plnej čiare. Časopis Auto Bild Allrad každoročne podrobuje testom všetky typy pneumatík: test zimné pneumatiky, letné varianty a celoročné pneu. Snahu Hankooku o výboru top celoročných pneumatík Bild ohodnotil prvým miestom.

Čo môžete očakávať od pneumatík Kinergy 4S2 X

Hankook vsadil na bezpečnosť a tiež výkonnú jazdu. To všetko skĺbil s dlhou životnosťou pneumatík Kinergy. S pneumatikami Hankook Kinergy 4S2 X si môžete dosýta užívať jazdu vo vašom SUV za všetkých poveternostných podmienok. V prípade týchto pneumatík ide naozaj o plné zastúpenie zimných a letných pneumatík v jednom. Nielenže sa vyhnete každoročnému prezúvaniu, ale tiež získate pneumatiky, ktoré sú kladne hodnotené pri jazde na snehu a taktiež počas silného dažďa. Sú stabilné za každého počasia a dosahujú požadovaný výkon sezónnych pneumatík. Smerový dezén pneumatík udrží SUV na snehu, ľade a mokrej vozovke. Priľnavosť pneumatík Kinergy 4S2 X bola ohodnotená ako špičková, a to vďaka špeciálnej zmesi využitej pri výrobe týchto pneumatík. Ak hľadáte pomer kvality a ceny, Hankook je jasným víťazom.

 

 

You may also like